Prijeđite na glavni sadržaj

  PODIJELI SADRŽAJ

Kontakti

Blagdanska čestitka

  21. prosinca 2023.

PRAKSA ZA NASTAVNIKE – 4. CIKLUS

  13. studenoga 2023.

UNESCO-UNEVOC foto natječaj

  8. kolovoza 2023.

Europska godina vještina

  10. ožujka 2023.

Blagdanska čestitka

  22. prosinca 2022.

Obavijest

  4. travnja 2022.

Blagdanska čestitka Agencije

  24. prosinca 2021.

Sretan Svjetski dan učitelja!

  5. listopada 2021.

Obavijest o primanju stranaka

  5. studenoga 2020.

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih

Garićgradska ulica 18, Zagreb
MATIČNI BROJ 02650029, OIB 40719411729

Radno vrijeme Agencije je od 7:30 (9:00) do 15:30 (17:00) sati
Radno vrijeme Pisarnice (sa strankama) je od 8:00 do 15:00 sati

Telefon: +385 1 62 74 666
Telefaks: +385 1 62 74 606
E-mail: ured@asoo.hr

 

Ured ravnatelja

Mile Živčić, ravnatelj
01/62 74 603, ured@asoo.hr

Suzana Paponja, načelnica Ureda
01/62 74 607, suzana.paponja@asoo.hr, ured@asoo.hr

Vesna Anđelić, pomoćnica ravnatelja za razvoj strukovnog obrazovanja, vesna.andelic@asoo.hr

Mario Vučić, pomoćnik ravnatelja za razvoj obrazovanja odraslih, mario.vucic@asoo.hr

Nino Buić, pomoćnik ravnatelja za europske poslove, međunarodnu suradnju i projekte, nino.buic@asoo.hr

Martina Hundrić, pomoćnica ravnatelja za provedbu strukturnih instrumenata Europske unije, martina.hundric@asoo.hr

 

Odjel za pravne, opće i poslove upravljanja ljudskim potencijalima
Izabela Vrančić, načelnica Odjela
01/61 26 709, izabela.vrancic@asoo.hr

Jasna Novković, voditeljica Odsjeka za poslove nabave i opće poslove
01/61 26 787, jasna.novkovic@asoo.hr

Ana Smodek, voditeljica Odsjeka za pravne poslove i poslove upravljanja ljudskim potencijalima
01/62 74 661, ana.smodek@asoo.hr

 

Odjel za računovodstvo i financije

Monika Jurić, načelnica Odjela
01/62 74 613, monika.juric@asoo.hr

 

Odjel za kurikulum, razvoj i praćenje
Ivo Tunjić, načelnik Odjela
01/62 74 640, ivo.tunjic@asoo.hr

Lidija Novosel, viša stručna savjetnica za učenike s posebnim potrebama
01/61 26 791, lidija.novosel@asoo.hr

 

Odsjek za informacijsko-komunikacijske tehnologije, inženjerstvo i mobilnost

Monika Belle, viša stručna savjetnica za turizam i ugostiteljstvo
01/62 74 658, monika.belle@asoo.hr

Damir Zvonar, viši stručni savjetnik za strojarstvo, brodogradnju i metalurgiju
01/62 74 647, damir.zvonar@asoo.hr

Dubravka Oršanić, viša stručna savjetnica za elektrotehniku i računalstvo,
01/62 74 602 , dubravka.orsanic@asoo.hr

Kristina Miklaužić Černicki, viša stručna savjetnica za promet i logistiku
01/62 74 649, kristina.miklauzic.cernicki@asoo.hr

Dubravko Špoljarić, viši stručni savjetnik za graditeljstvo i geodeziju
01/61 26 751, dubravko.spoljaric@asoo.hr

Silvana Kotlar Dadić, viša stručna savjetnica za programe obrazovanja odraslih
01/61 26 753, silvana.kotlar.dadic@asoo.hr

 

Odsjek za zelene i kreativne industrije

Irena Ištvanić, voditeljica Odsjeka
01/ 62 74 650, irena.istvanic@asoo.hr

Danijela Pustahija Musulin, viša stručna savjetnica za modu, tekstil i kožu
01/62 74 654, danijela.pustahija.musulin@asoo.hr

Heidi Cipriš Madunić, viša stručna savjetnica za poljoprivredu, prehranu i veterinu
01/61 26 790, heidi.cipris.madunic@asoo.hr

Irena Kos Kukec, viša stručna savjetnica za kemiju, grafičke i audiovizualne tehnologije
01/61 26 785, irena.kos.kukec@asoo.hr

Dragana Štrkalj, viša stručna savjetnica za programe obrazovanja odraslih
01/ 61 26 752, dragana.strkalj@asoo.hr

Mateja Mandić, viša stručna savjetnica za razvoj standarda zanimanja i standarda kvalifikacija
01/62 74 692, mateja.mandic@asoo.hr

 

Odsjek za društvene i osobne usluge

Dragica Kovčalija, voditeljica Odsjeka
01/62 74 612, dragica.kovcalija@asoo.hr

Sanja Kelava, viša stručna savjetnica za ekonomiju, trgovinu i poslovnu administraciju
01/ 61 26 792, sanja.kelava@asoo.hr

Hani Haddad, viši stručni savjetnik za osobne, usluge zaštite i druge usluge
01/62 74 656, hani.haddad@asoo.hr

Vedrana Šimunić Rod, viša stručna savjetnica za ekonomiju, trgovinu i poslovnu administraciju
01/61 26 737, vedrana.simunic.rod@asoo.hr

 

Odjel za za podršku i provedbu Hrvatskoga kvalifikacijskog okvira

Antonela Šimunović, načelnica Odjela
01/62 74 634, antonela.simunovic@asoo.hr

 

Odjel za osiguravanje kvalitete

Ognjen Piljek Žiljak, načelnik Odjela
01/62 74 683, ognjen.piljek.ziljak@asoo.hr

Odsjek za podršku samovrjednovanju strukovnih škola i ustanova za obrazovanje odraslih
Tamara Hudolin, voditeljica Odsjeka
01/62 74 651, tamara.hudolin@asoo.hr

Odsjek za vanjsko vrednovanje
Antonija Merdžan, voditeljica Odsjeka
01/ 61 26 714, antonija.merdzan@asoo.hr

 

Odjel za potporu sustavu strukovnog obrazovanja i obrazovanja odraslih

Nives Vučić, načelnica Odjela
01/62 74 625, nives.vucic@asoo.hr

Siniša Markulin, voditelj Odsjeka za trajni profesionalni razvoj
01/62 74 615, sinisa.markulin@asoo.hr

Nives Novak, voditeljica Odsjeka za razvoj i promociju cjeloživotnog učenja
01/61 26 730, nives.novak@asoo.hr

Marina Režek Cvetko, voditeljica Odsjeka za zajedničke poslove i informacijske sustave
01/62 74 659, marina.rezek.cvetko@asoo.hr

 

Odjel za europske poslove, međunarodnu suradnju i projekte
Marina Cvitković, načelnica Odjela
01/61 26 754, marina.cvitkovic@asoo.hr

Odsjek za pripremu i provedbu projekata
Amalija Pahor, voditeljica Odsjeka
01/61 26 769, amalija.pahor@asoo.hr

Odsjek za međunarodnu suradnju
Sandra Dobrić, voditeljica Odsjeka
01/62 74 635, sandra.dobric@asoo.hr

Odsjek za priznavanje inozemnih školskih kvalifikacija
Zrinka Čale, voditeljica Odsjeka
E-pošta: inozemne.kvalifikacije@asoo.hr
Telefon: + 385 1 6126 780

Napomene:

  • Telefonski upiti za priznavanje inozemnih školskih kvalifikacija zaprimaju se isključivo u razdoblju od 14 do 16 sati!

 

Organizacijska jedinica za provedbu strukturnih instrumenata EU (DEFCO) – Posredničko tijelo razine 2 u sustavu upravljanja i kontrola korištenja strukturnih instrumenata

Služba za pripremu natječaja i provedbu ugovora
Voditeljica službe
Sonja Bajza, 01/62-74-691, sonja.bajza@asoo.hr

Služba za ugovaranje
Voditeljica službe
Anita Tomić, 01/62-74-690, anita.tomic@asoo.hr

Služba za osiguravanje kvalitete
Voditeljica službe
Tihana Devčić, 01/61-26-721, tihana.devcic@asoo.hr