Kontakt

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih
Radnička cesta 37b, Zagreb

Telefon: +385 1 62 74 666
Telefaks: +385 1 62 74 606
E-mail: ured@asoo.hr

Ured ravnatelja
Odjel za opće pravne i poslove razvoja ljudskih potencijala
Odjel za računovodstvo i financije
Odjel za razvoj i osiguravanje kvalitete sustava obrazovanja odraslih
Odjel za razvoj i osiguravanje kvalitete sustava strukovnog obrazovanja
Odjel za strukovne kvalifikacije i povezivanje obrazovanja s tržištem rada
Odjel za međunarodnu suradnju i projekte
Organizacijska jedinica za upravljanje strukturnim instrumentima (DEFCO)

Ured ravnatelja

Ravnatelj
Ivan Šutalo, 01/62-74-603, ivan.sutalo@asoo.hr

Ured ravnatelja 01/62-74-603

Načelnica Ureda
Suzana Paponja, 01/62-74-607, suzana.paponja@asoo.hr 
 
Pomoćnica ravnatelja za provedbu projekata sufinanciranih iz fondova EU-a
Ana Buljan, 01/62-74-602, ana.buljan@asoo.hr
 
Pomoćnica ravnatelja za razvoj strukovnog obrazovanja i međunarodnu suradnju
Jelena Letica, 01/62-74-604, jelena.letica@asoo.hr
 
Pomoćnik ravnatelja za razvoj obrazovanja odraslih
Mile Živčić, 01/62-74-605, mile.zivcic@asoo.hr
 

Odjel za opće pravne i poslove razvoja ljudskih potencijala

Načelnica Odjela
Nives Jurič, 01/61 26 709, nives.juric@asoo.hr
 
 
Odjel za računovodstvo i financije

Načelnica Odjela
Mira Ćužić, 01/62 74 611, mira.cuzic@asoo.hr

 
Odjel za razvoj i osiguravanje kvalitete sustava obrazovanja odraslih

Načelnik Odjela
Mario Vučić, 01/62-74-608, mario.vucic@asoo.hr

Odsjek za programe, stručni nadzor i usavršavanje

Viša stručna savjetnica za programe
Anne-Marie Popović, 01/62-74-681, anne.marie.popovic@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za programe
Silvana Kotlar Dadić, 01/61-26-753, silvana.kotlar.dadic@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za programe
Dragana Štrkalj, 01/61-26-752, dragana.strkalj@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za programe
Dragica Kovčalija, 01/62-74-612, dragica.kovcalija@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za usavršavanje
Jasna Martinko, 01/61-26-751, jasna.martinko@asoo.hr
 
 
Odsjek za statističko praćenje i istraživanje
Voditeljica Odsjeka
Nives Pokrajčić, 01/62-74-625, nives.pokrajcic@asoo.hr
 

 
Odjel za razvoj i osiguravanje kvalitete sustava strukovnog obrazovanja 
 
Načelnik Odjela
Ivo Tunjić, 01/62-74-640, ivo.tunjic@asoo.hr

Odsjek za kurikulum
Voditeljica Odsjeka
Marija Marcelić, 01/62-74-630, marija.marcelic@asoo.hr
 
Viši stručni savjetnik za strojarstvo, brodogradnju i metalurgiju
Damir Zvonar, 01/62-74-647, damir.zvonar@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za elektrotehniku i računalstvo
Vesna Anđelić, 01/62-74-657, vesna.andelic@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za ekonomiju, trgovinu i poslovnu administraciju
Elisabetta Fortunato, 01/62-74-658, elisabetta.fortunato@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za modu, tekstil i kožu
Danijela Pustahija Musulin, 01/62-74-654, danijela.pustahija.musulin@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za kemiju, grafičke i audiovizualne tehnologije
Tamara Hudolin, 01/62-74-651, tamara.hudolin@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za poljoprivredu, prehranu i veterinu
Dragica Vrgoč, 01/62-74-652, dragica.vrgoc@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za arhitekturu, građevinarstvo, geodeziju,  geologiju, rudarstvo i naftu
Gordana Paškvan Budiselić, 01/62-74-653, gordana.paskvan.budiselic@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za promet i logistiku
Kristina Miklaužić Černicki, 01/62-74-649, kristina.miklauzic.cernicki@asoo.hr
 
Viši stručni savjetnik za turizam i ugostiteljstvo
Ivica Lozo, 01/62-74-619,  ivica.lozo@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za učenike s teškoćama
Vlatka Klašnja, 01/62-74-656, vlatka.klasnja@asoo.hr
 
Odsjek za stručne ispite , napredovanja, natjecanja i stručno usavršavanje nastavnika
Voditelj Odsjeka
Siniša Markulin, 01/62-74-615, sinisa.markulin@asoo.hr
 
Stručna savjetnica - voditeljica Središnjeg ureda vježbeničkih tvrtki
Marina Režek – Cvetko, 01/62-74-659, marina.rezek.cvetko@asoo.hr
 
Viša stručna savjetnica za napredovanja u struci
Ankica Novak Šutalo, 01/62-74-641, ankica.novak.sutalo@asoo.hr
 
Odjel za strukovne kvalifikacije i povezivanje obrazovanja s tržištem rada
 
Načelnica Odjela
Irena Ištvanić, 01/62-74-650, irena.istvanic@asoo.hr
 
Odsjek za razvoj standarda zanimanja i standarda kvalifikacija 
 
Viša stručna savjetnica za razvoj standarda zanimanja i standarda kvalifikacija
Jadranka Herceg, 01/61-26-730, jadranka.herceg@asoo.hr
 
Stručna savjetnica za razvoj standarda zanimanja i standarda kvalifikacija
Ana Tomljanović, 01/61-26-734, ana.tomljanovic@asoo.hr
 
Stručna savjetnica za razvoj standarda zanimanja i standarda kvalifikacija
Mateja Mandić, 01/62-74-692, mateja.mandic@asoo.hr
 
Viša stručna referentica za razvoj standarda zanimanja i standarda kvalifikacija
Klaudija Mustapić, 01/61-26-733, klaudija.mustapic@asoo.hr

Stručna savjetnica za razvoj standarda zanimanja i standarda kvalifikacija
Ksenija Banović, 01/62-74-646, ksenija.banovic@asoo.hr 
 

Odjel za međunarodnu suradnju i projekte

Odsjek za provedbu projekata
Voditelj Odsjeka
Nino Buić, 01/62-74-670, nino.buic@asoo.hr

Stručni suradnik za provedbu projekata
Anis Salihić, 01/62-74-632, anis.salihic@asoo.hr
 
Odsjek za međunarodnu suradnju
Voditeljica Odsjeka
Hrvojka Laušić-Ramljak, 01/61-26-755, hrvojka.lausic.ramljak@asoo.hr


Odsjek za priznavanje inozemnih školskih kvalifikacija
E-pošta: inozemne.kvalifikacije@asoo.hr
Telefon: + 385 1 6126 780

Napomene:
Telefonski upiti se zaprimaju isključivo u razdoblju od 14 do 16 sati!

Primanje stranaka i osobno pružanje informacija moguće je samo ponedjeljkom u razdoblju od 14 do 16 sati.

 
Organizacijska jedinica za upravljanje strukturnim instrumentima (DEFCO) - Posredničko tijelo razine 2 u sustavu upravljanja i kontrola korištenja strukturnih instrumenata

Odjel za pripremu natječaja i provedbu projekata
Voditeljica Odjela
Irena Rožić Qeta, 01/62-74-633, irena.rozic.qeta@asoo.hr

Odjel za ugovaranje
Voditeljica Odjela
Anita Tomić, 01/62-74-690, anita.tomic@asoo.hr

Odjel za financiranje
Voditeljica Odjela
Suzana Mašić, 01/62-74-673, suzana.masic@asoo.hr

Odjel za osiguravanje kvalitete
Voditeljica Odjela
Martina Hundrić, 01/62-74-682, martina.hundric@asoo.hr
 
Osoba za nepravilnosti u provedbi programa IPA
Ivan Čep, 01/62-74-664, ivan.cep@asoo.hr
 
Zamjena osobe za nepravilnosti u provedbi programa IPA
Irena Rožić Qeta, 01/62-74-633, irena.rozic.qeta@asoo.hr
Refernet
Verzija za ispis
NOVOSTI I NAJAVE
  • U Dubrovniku održan stručni skup za nastavnike brodostrojarstava više
  • Vukovar poslao poruku: "Dobro je učiti" više
  • Obavijest o polaganju pomoćničkog ispita u drugom roku više
  • NAJAVA: više
  • Objava odgovora na postavljena pitanja br.3 - Modernizacija školskih kurikuluma u strukovnim školama u skladu s Hrvatskim kvalifikacijskim okvirom i potrebama tržišta rada - faza II više